laupäev, 12. september 2009

Reipalt koolipinki

Reedel, 11. septembril toimus meie koolis tervisepäev "Reipalt koolipinki - leiva eri". Hommikul kogunesime saali, mis oli täidetud värske leiva lõhnaga - mmmm. Meile oli külla tulnud töötaja Leiburist, kes rääkis meile leiva saamise ajaloost. Saime teada, et leiba on valmistatud Eestis juba 800 aastat. Pärast saime maitsta erinevaid leivasorte.

Pärast kogunemist algas terviseraja läbimine. Pidime kaardi järgi orienteerudes leidma üles 5 kontrollpunkti, kus ootasid meid ees erinevad ülesanded. Pidime rõngast läbi pugema, leivast luuletuse koostama, nimetama erinevaid leivasorte, tegema metsa alla käbidest mao, mida iga klass täiendas ning punuma nööridest patsi. Orienteerumisega jõudsime Stroomi randa välja ja meil jäi veel aega järele, et sealsetel mänguväljakutel mängida.

Oli väga vahva päev! Suur tänu meie kooli tervisenõukogule, kes sellise vahva päeva korraldas. Suured tänusõnad ka meie kehalise kasvatuse õpetajale ning kooli logopeedile, kes meiega koos selle vahva ürituse läbi tegid!


Kommentaare ei ole: